Polska, grosz, 1579

Polska, grosz, 1579

Polska, grosz, 1579

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:28:20
111747
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, grosz, 1579, Olkusz, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło STEPHANVS D G REX POLONIAE, Rw: Orzeł w koronie i napis wokoło GROSSVS NO REG POLO
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity rewers monety, subtelna patyna, rzadki
Literatura: H-Cz. 628 (R4), Tyszk. 18

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 391

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  960 zł
4)  940 zł