Polska, trojak, 1584

Polska, trojak, 1584

Polska, trojak, 1584

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:27:30
111684
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1584, Wilno, odmiana z listkami po bokach napisu LIT, na awersie ciekawa interpunkcja w postaci dwukropków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.84.1.a, Ivanauskas 4SB48-20

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 149

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  170 zł