Polska, trojak, 1563
Polska, trojak, 1563
Cena wylicytowana: 520 zł
111680
Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572, trojak, 1563, Wilno, herb Topór na awersie przed słowem REX |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger V.63.1.d (R), Ivanauskas 9SA36-7 |
Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 366
1) 520 zł
2) 500 zł
3) 380 zł
4) 370 zł
5) 350 zł
6) 330 zł
7) 210 zł
min |