Polska, trojak, 1563

Polska, trojak, 1563

Polska, trojak, 1563

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:22:55
111680
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, trojak, 1563, Wilno, herb Topór na awersie przed słowem REX
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.63.1.d (R), Ivanauskas 9SA36-7

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 363

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  350 zł
6)  330 zł
7)  210 zł