Polska, szeląg, 1531
Polska, szeląg, 1531
Cena wylicytowana: 90 zł
111740
Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, szeląg, 1531, Gdańsk |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
resztki grynszpanu, ciemna patyna |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 327
1) 90 zł
min |