Włochy, grosso agontano, XIII-XVIII w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:11:40
111718
Opis: Włochy - Ankona, grosso agontano, XIII-XVIII w., Aw: Krzyż i napis w otoku: DE ANCONA, Rw: Stojący Judasz Cyriacus (patron Ankony) z uniesioną dłonią oraz pastorałem, P P SQVIRIACVS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.19 g, ciemna patyna
Literatura: Biaggi 34

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 279

1)  90 zł