Włochy, grosso agontano, XIII-XVIII w.
Zakończenie: 22-01-2015 21:11:40
111718
Opis: | Włochy - Ankona, grosso agontano, XIII-XVIII w., Aw: Krzyż i napis w otoku: DE ANCONA, Rw: Stojący Judasz Cyriacus (patron Ankony) z uniesioną dłonią oraz pastorałem, P P SQVIRIACVS |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro 2.19 g, ciemna patyna |
Literatura: | Biaggi 34 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 279