Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 70 zł
111717
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż patriarchalny i kulki, Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.01 g |
Dbg 1339, Gum.CNP typ V, Str. 24 |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 164
1) 70 zł
2) 65 zł
min |