Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:10:25
111716
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż patriarchalny i kulki, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.04 g
Literatura: Dbg 1339, Gum.CNP typ V, Str. 24

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 211

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  48 zł