Grecja i posthellenistyczne, drachma, II-I w. pne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 22-01-2015 21:09:35
110627
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tauryda - Pantikapea, drachma, II-I w. pne, Aw: Głowa Apollina w prawo, Rw: Kołczan z łukiem oraz maczuga, niżej Π, ΠΑΝΤΙΚΑ ΠΑΙΤΩΝ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.87 g
Literatura: SNG BM Black Sea 928, SNG Stancomb 583, Anokhin 189

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 222

1)  300 zł
2)  290 zł