Polska, blankiet świadectwa wykonania obowiązku kontrybucyjnego

Cesarstwo Rzymskie, Polska Międzywojenna, próby niklowe, Rosja, banknoty polskie i banknoty zastępcze ziem polskich

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 18-12-2014 21:47:30
111063
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Asygnaty kontrybucyjne miasta Warszawy, blankiet świadectwa wykonania obowiązku kontrybucyjnego, numer 560831, na kwotę 30 złotych, Warszawa 02.1944, niewypełniony blankiet z faksymile, ale bez pieczęci
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: rzadkie i pięknie zachowane
Literatura: Lucow 957 (R3) - ale notuje blankiet z pieczęcią

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 316

1)  20 zł
2)  18 zł