Polska, 1 grosz, 1930

Cesarstwo Rzymskie, Polska Międzywojenna, próby niklowe, Rosja, banknoty polskie i banknoty zastępcze ziem polskich
Polska, 1 grosz, 1930

Polska, 1 grosz, 1930

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 18-12-2014 20:46:00
110731
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1930, Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 101e

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 219

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  110 zł
6)  65 zł