Polska, 2 grosze, 1930

Cesarstwo Rzymskie, Polska Międzywojenna, próby niklowe, Rosja, banknoty polskie i banknoty zastępcze ziem polskich
Polska, 2 grosze, 1930

Polska, 2 grosze, 1930

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 18-12-2014 20:45:00
110729
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 grosze, 1930, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 102e

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 196

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  100 zł
4)  46 zł
5)  32 zł