Polska, 2 złote, 1925 - "kropka po dacie"

Cesarstwo Rzymskie, Polska Międzywojenna, próby niklowe, Rosja, banknoty polskie i banknoty zastępcze ziem polskich
Polska, 2 złote, 1925 -

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 18-12-2014 20:43:00
109598
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925 - "kropka po dacie", Londyn, kobieta z kłosami
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 353

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  560 zł
4)  500 zł
5)  450 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł