Rosja, medal za osiągnięcia w sadownictwie, 1860

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 04-12-2014 22:18:30
110275
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, medal za osiągnięcia w sadownictwie, 1860, medal sygnowany V.Nikonov Aw: Kobieta trzymająca róg obfitości i wieniec u jej stóp po prawej kosz z kwiatami i owocami, po lewej narzędzia ogrodnicze, poniżej litery P.B.H., napis w otoku, Rw: na środku napis w pięciu wierszach, otoczony wieńcem bogato zdobionym kwiatami i owocami, uwięczony małą gwiazdką na górze
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 34 mm, patyna
Literatura: Diakov 690.7 R2

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 340

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  180 zł