Polska, 5 groszy, 1835
Polska, 5 groszy, 1835
Cena wylicytowana: 150 zł
110239
Opis: |
Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 5 groszy, 1835, Wiedeń |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Plage 296 |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 172
1) 150 zł
min |