Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 04-12-2014 21:39:00
110534
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 5 złotych, 1831 KG, Warszawa
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 493

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 250 zł
4)  1 150 zł
5)  1 100 zł
6)  1 000 zł
7)  960 zł
8)  920 zł