Polska, 5 złotych, 1829 FH

Polska, 5 złotych, 1829 FH

Polska, 5 złotych, 1829 FH

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 04-12-2014 21:38:00
110544
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1829 FH, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 37, Bitkin 985

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 368

1)  240 zł