Polska, 2/3 talara (gulden), 1699
Zakończenie: 04-12-2014 21:09:30
110504
Opis: | Polska - August II Mocny 1697-1733, 2/3 talara (gulden), 1699, Lipsk, litery EP - H (inicjały Ernesta Piotra Hechta) |
Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna, pięknie zachowane |
Literatura: | Kahnt 117, Merseb. 1427, Dav. 820 |
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 449