Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 04-12-2014 20:37:00
85597
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, denar, X/XI w., Aw: Krzyż, napis OTTO REX, Rw: Napis S COLONIA A
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.73 g, gięty
Literatura: Dbg 331, Kluge 21

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 207

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  60 zł