Polska, ort, 1615

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie, monety polskie od średniowiecza do PRL-u
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2014 21:42:30
110280
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1615, Gdańsk, duża głowa króla, kropka za łapą niedźwiedzia
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin G15-8 (R2)

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 420

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  620 zł