Śląsk, medal za zdobycie Pragi, 1741

Polskie próby niklowe, Polska Międzywojenna, monety rosyjskie
Rozpoczęcie: 10-11-2014 18:00
Zakończenie: 20-11-2014 22:05:30

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-11-2014 22:05:30
109981
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II 1740-1786, medal za zdobycie Pragi, 1741, medal autorstwa J. W. Kittel’a, Aw: Widok miasta nad nim PRAG, wokoło napis VON K M IN PREVSSEN EROBERT / D 16 SEPT 1744, w odcinku ZVM DRITTEN MAHL / IN 3 JAHREN, Rw: Pod symbolami wojskowymi z rokokowymi wstęgami poziomy napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, 10.78 g, patyna, rzadki
Literatura: F.u.S. 4289, Olding 551

Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 233