Rosja, rubel, 1846 СПБ ПА

Polskie próby niklowe, Polska Międzywojenna, monety rosyjskie
Rosja, rubel, 1846 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1846 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2014 21:49:30
109911
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1846 СПБ ПА, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Bitkin 208

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 161

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  250 zł
4)  175 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  125 zł