Rosja, rubel, 1846 ПA
Polskie próby niklowe, Polska Międzywojenna, monety rosyjskie
Rosja, rubel, 1846 ПA
Cena wylicytowana: 430 zł
109980
Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1846 ПA, Petersburg |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 208 |
Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 236
1) 430 zł
2) 420 zł
3) 400 zł
4) 390 zł
min |