Rosja, rubel, 1846 ПA

Polskie próby niklowe, Polska Międzywojenna, monety rosyjskie
Rosja, rubel, 1846 ПA

Rosja, rubel, 1846 ПA

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2014 21:49:00
109980
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1846 ПA, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 208

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 232

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  390 zł