Polska, talar, 1794

Polskie próby niklowe, Polska Międzywojenna, monety rosyjskie
Polska, talar, 1794

Polska, talar, 1794

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2014 20:38:30
109972
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1794, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna
Literatura: Dav. 1623, Plage 373, Tyszkiewicz 3.50 mk

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 456

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 250 zł
4)  1 200 zł