Węgry, denar, ok. 1038-1046

Polskie próby niklowe, Polska Międzywojenna, monety rosyjskie
Węgry, denar, ok. 1038-1046

Węgry, denar, ok. 1038-1046

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2014 20:34:30
85587
Opis: Węgry - Piotr Orseolo 1038-1041, denar, ok. 1038-1046, Aw: Krzyż klinami w kątach, RETRVS REX, Rw: Krzyż klinami w kątach, ANNONIAI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.61 g, patyna
Literatura: Huszar 6 (R1)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 323

1)  210 zł
2)  200 zł