Polska, złotówka (4 grosze), 1788 EB

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 22:03:00
109770
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, złotówka (4 grosze), 1788 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: justowana, patyna
Literatura: Plage 296

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 447

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  155 zł
5)  150 zł