Niemcy, plakieta z zawodów lotniczych w 1930 r., DER SIEGENDEN STAFFETTE FLUGTAG T..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 23-10-2014 22:17:30
109544
Opis: Niemcy, plakieta z zawodów lotniczych w 1930 r., DER SIEGENDEN STAFFETTE FLUGTAG TILSIT, d. 29.5.30, sygnowana L. CHR. LAUER
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 88 x 60 mm, 132.92 g, nity po oderwanej podstawce, rzadka

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 261

1)  90 zł