Austria, plakieta z okazji pogrzebu cesarza Franciszka Józefa w 1916 r., Aw: Portre..

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 23-10-2014 22:17:00
109548
Opis: Austria - I wojna światowa 1914-1918, plakieta z okazji pogrzebu cesarza Franciszka Józefa w 1916 r., Aw: Portret w wieńcu, gałązka palmowa i korony na stole, IN MEMORIAM IMPERATORIS FRANCISCI JOSEPHI I AD SEPVLCRA PAIRVM TRANSLATI PIE DEDERVM CAES REG MAGISTRATVS DAMNIS BELLI CVRANDIS PROVIDENS ET SOCIETAS CRVCE NIGRA GILVAQVE ORNATA XXX.XI.MCMXVI, Rw: Kondukt pogrzebowy, sygnowany H. KAUTSCH
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 74 x 48 mm, 117.06 g

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 319

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  130 zł
5)  130 zł
6)  90 zł