Austria, plakieta Czerwonego Krzyża z 1916 r. Schwäbische Hüttenwerke Wasseralfinge..

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 23-10-2014 22:16:00
109546
Opis: Austria - I wojna światowa 1914-1918, plakieta Czerwonego Krzyża z 1916 r. Schwäbische Hüttenwerke Wasseralfingen, 1916 IV KRIEGSAVTO W. HEIDA / ROTES KREUZ KRIEGSHILFSBÜRO KRIEGSFÜRSORGEAMT 1914-1916
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 89 x 63 mm, 147.96 g

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 492

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł