Polska, plakieta

Polska, plakieta

Polska, plakieta

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 23-10-2014 22:14:30
109542
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta, Ratusz w Poznaniu - plakieta Mennicy Państwowej, niesygnowana, autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1928 r
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 90 x 60 mm, 174.90 g, wykonano ponad 180 sztuk, na stronie odwrotnej znak Mennicy Państwowej, rzadka
Literatura: Strzałkowski plakiety 25b

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 207

1)  180 zł