Polska, Czarniecki [Stefan] - owalny medalion - hetman wielki koronny, wykonany w ..

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 23-10-2014 22:09:30
109541
Opis: Polska, Czarniecki [Stefan] - owalny medalion - hetman wielki koronny, wykonany w firmie Karola Mintera sygnowany na odwrocie FABRYKA C MINTER WARSZAWA 1937
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 85 x 60 mm, 62.25 g, z zawieszką
Literatura: H-Cz. 4080, Strzałkowski Minter 33

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 716

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  200 zł