Polska, 200 złotych, 1986

Polska, 200 złotych, 1986

Polska, 200 złotych, 1986

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 23-10-2014 22:06:30
109539
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1986, Szwajcaria, Jan Paweł II
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: stempel lustrzany, miejscowo patyna, bardzo rzadkie, nakład 75 sztuk
Literatura: Parchimowicz 316.f

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 1240

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 700 zł
4)  1 500 zł
5)  1 400 zł