Pomorze Zachodnie, denar, XIV-XV w.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 23-10-2014 20:49:30
109322
Opis: Pomorze Zachodnie - Słupsk- miasto, denar, XIV-XV w., Aw: Trzy fale, Rw: Gryf kroczący w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny blask menniczy, egz. Busso Peus 368:1584
Literatura: Dbg-P. 258, Kop. 8495 (R5)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 886

1)  95 zł
2)  90 zł