Pomorze Zachodnie, denar, pocz. XV w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 23-10-2014 20:49:00
109334
Opis: Pomorze Zachodnie - Szczecin- miasto, denar, pocz. XV w., Aw: Głowa orła w lewo, Rw: Gryf kroczący w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: egz. Busso Peus 364:1361
Literatura: Bfd Gr.Zarnow str. 154, Dbg-P. 253, Kop. 8561 (R1)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1053

1)  120 zł
2)  120 zł