Zabór rosyjski, odznaka pamiątkowa na agrafkę Towarzystwa Cyklistów w Warszawie

Złoto, Bizancjum, Polska XVI-XX wiek, próby niklowe, odznaczenia

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 25-09-2014 22:03:00
108721
Opis: Zabór rosyjski, odznaka pamiątkowa na agrafkę Towarzystwa Cyklistów w Warszawie, strona głowna Tarcza herbowa Kielc na tle koła rowerowego, na stronie odwrotnej napisy w języku polskim i rosyjskim KIELECKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 33 mm, emalia nieznacznie uszkodzona, zapięcie na agrafkę

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 630

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  370 zł
4)  360 zł