Polska, półtorak, 1619

Złoto, Bizancjum, Polska XVI-XX wiek, próby niklowe, odznaczenia
Polska, półtorak, 1619

Polska, półtorak, 1619

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 25-09-2014 20:53:00
108926
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, półtorak, 1619, Wilno, odmiana z herbem Wadwicz na końcu napisu otokowego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wyszczerbiony krążek, bardzo rzadki
Literatura: Górecki W.19.4.a, Ivanauskas 4SV6-1 R, T. 15

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 736

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  680 zł
4)  560 zł