Polska, trojak, 1598

Złoto, Bizancjum, Polska XVI-XX wiek, próby niklowe, odznaczenia
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 25-09-2014 20:45:30
108766
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Poznań, litera P z lewej strony
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger P.98.4.a

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 234

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  60 zł