Czechy, grosz praski, bez daty

Złoto, Bizancjum, Polska XVI-XX wiek, próby niklowe, odznaczenia

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 25-09-2014 20:35:00
108755
Opis: Czechy - Władysław II Jagiellończyk 1471-1516, grosz praski, bez daty, Aw: Korona i napis wokoło, Rw: Lew czeski kroczący w lewo i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Castelin 93

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 507

1)  130 zł
2)  130 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł