Rosja, półpołtinnik, 1766 ММД ЕI

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 21:55:00
84686
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, półpołtinnik, 1766 ММД ЕI, Moskwa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 142, Diakov 138 (R1)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 292

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł
4)  145 zł
5)  125 zł