Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 21:31:00
84710
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenie na rewersie
Literatura: Bitkin 1153, Plage 374

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 281

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  95 zł
7)  90 zł