Polska, 5 złotych, 1829 FH

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja
Polska, 5 złotych, 1829 FH

Polska, 5 złotych, 1829 FH

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 21:28:30
84709
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1829 FH, Warszawa
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 985, Plage 37

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 260

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  230 zł
6)  185 zł