Polska, trojak, 1619

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja
Polska, trojak, 1619

Polska, trojak, 1619

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 21:07:30
108525
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1619, Ryga
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta wybita uszkodzonym stemplem
Literatura: Iger R.19.1.d (R3), Kruggel-Riga 1.16

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 260

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  360 zł