Polska, trojak, 1598

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 21:04:30
108605
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Wschowa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: przedziurawiony, rzadki
Literatura: Iger W.98.4 (R1) - nowa odmiana bez kropek po lewej stronie Lewarta

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 201

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł