Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 20:46:00
84645
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Magdeburg, Aw: Kapliczka z kółkiem wewnątrz, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.01 g, gięty
Literatura: Dbg 1330, Gum.CNP typ II

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 247

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  60 zł