Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 20:45:30
84644
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, w polu litery L-P, ATEAHLHT, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach, DI GRA REX
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.16 g, lekko pęknięty krążek, gięty
Literatura: Kluge 44, Dbg 1167c

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 190

1)  105 zł
2)  100 zł