Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 20:45:00
84643
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, ATEAHLHT, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach, DI GRA REX
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.44 g, pęknięty krążek, gięty
Literatura: Kluge 44, Dbg 1167

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 391

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł
4)  36 zł