Cesarstwo Rzymskie, denar, 196-211

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 20:43:00
84633
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Domna (żona Septymiusza Sewera) 193-211, denar, 196-211, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, IVLIA AVGVSTA, Rw: Izis wsparta nogą na dziobie galery, trzymająca niemowlę Horusa na ręku, SAECVLI FELICITAS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.37 g, patyna, bardzo ładny i wyraźny portret
Literatura: RIC 577, C. 174

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 230

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  200 zł