Niemcy, talar, 1770

Niemcy, talar, 1770

Niemcy, talar, 1770

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-08-2014 21:50:30
84508
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1770, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko justowany, patyna
Literatura: Dav. 1953, Hahn 307

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 526

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł