Niderlandy, talar (leeuwendaalder), 1648

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 28-08-2014 21:48:00
84519
Opis: Niderlandy - Geldria, talar (leeuwendaalder), 1648
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delm. 825, Purmer Ge56

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 439

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  140 zł
4)  125 zł