Francja, ecu de France et du Béarn à la mèche longue, 1653
Cena wylicytowana: 450 zł
84505
Opis: |
Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, ecu de France et du Béarn à la mèche longue, 1653, Morlaàs |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 26.33 g, patyna |
Droulers 443, Gad. 204 |
Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 230
1) 450 zł
2) 440 zł
3) 400 zł
min |