Niemcy, denar, XI w.

Niemcy, denar, XI w.

Niemcy, denar, XI w.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 28-08-2014 20:46:30
108105
Opis: Niemcy - Szwabia - Esslingen - Otto I - Otto III 973-1002, denar, XI w., Aw: Krzyż z kulkami w polach, Rw: Napis poziomy OTTO oraz litery powyżej i poniżej
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.31 g
Literatura: Dbg 1271

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 105

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  40 zł